top of page

so 01. 4.

|

Studio Sundara Ostrava

Kruh síly a podpory - ODVAHA

Setkání výjimečných žen

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kruh síly a podpory - ODVAHA

Čas a místo

01. 4. 10:00 – 15:30

Studio Sundara Ostrava, Dvorní, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko

O události

Už od pradávna ženy vytvářely společenství, v nichž sdílely, odpočívaly, smály se spolu, ale i plakaly. Věděly totiž, že společnost žen jim dodává sílu a výživu. Mohly se svěřit, přijít si pro radu, nebo jen tak pobýt. Vyživené a odpočaté se pak vracely do svých rodin a ke svým projektům.

Pojďte se ponořit do nitra sebe samé, nalaďte se na své vlastní cykly, ale také na prastaré Kolo roku. Budete-li v souladu s přírodními cykly, budete daleko víc v souladu sama se sebou.

Do tohoto setkání jsem dala své srdce a to nejlepší ze sebe. Ať už výběrem nádherné lokality konání Sundara Ostrava-Poruba, kvalitní restaurací Ellas - řecká restaurace na náš společný oběd, tak hlavně programem.

Čeká nás harmonizace vašeho energetického systému, práce na konkrétních tématech jež přinesete (byznys, vztahy, omezující přesvědčení, která vás brzdí), MasterMind, networking a relaxační techniky.

Budeme pracovat aktivně formou prožitkových technik, předám vám své 10leté knowhow, pohýčkáte své tělo a mysl kvalitními esenciálními oleji BEWIT esence rostlin.

To vše v bezpečném prostoru podobně naladěných žen.

Tématem je ODVAHA.

Pro  práci s tímto tématem se skvěle hodí období kolem jarní rovnodennosti:

Je to bod, kdy světlo začíná převládat nad tmou. Jedním z důležitých symbolů tohoto období je vejce, která se na rovnodennost malovala červenou barvou (barvou života) s posvátnými symboly. Během jarní rovnodennosti se oslavuje vše kolem nového života, nových začátků a projektů. Je to obdoí, kdy světlo, odvaha a vášeň začínají znovu převládat po dlouhém zimním spánku.

V tomto období se ujímá vlády bohyně Vesna – krásná bohyně mládí, života nespoutané lásky a jara. Zahání zimu a přináší teplo. Její strom je bříza, která na jaře raší jako první.*

Program akce: 

· Seznámení a sdílení v kruhu žen

· Představení Kola roku

· Harmonizace čaker

· Taneční a pohybová cvičení, praktické osobně rozvojové prožitkové techniky

Oběd - společný oběd se společnosti vyjímečných žen v ceně setkání

· Networking a společné aktivity (meditace, odpočinek)

· Energetická práce v kruhu (MasterMind)

· Závěrečné sdílení a prostor pro kávu či dobrý čaj (konec oficiálního programu je 15:30, nicméně můžete zůstat déle, studio je zamluveno do 17:00)

Setkání je určeno ženám, které si přejí naladit se sebe a propojit se s dalšími aktivními a cílevědomými ženami. Jste podnikatelka, žena na řídích pozicích, máte vlastní projekty, pečujete o rodinu a leží na Vás velká odpovědnost rozhodnutí. Máte ráda kvalitu, ráda se vzděláváte a pracujete na sobě, nicméně rovněž vnímáte důležitost Vašeho vlastního odpočinku.

Vytvořím pro Vás harmonický prostor, v němž budete moct v klidu, tichu a důvěře spočinout, načerpat energii, ale také se podělit o své vize a plány.

Po setkání budete přesně a jasně spojená s vašimi záměry, budete přesně vědět, kudy se ubírat. Vaše tělo bude odpočaté, mysl klidná a budete nabitá a inspirovaná ostatními ženami, s nimiž jste usedly do kruhu. 

Těším se na setkání s vámi a na váš příběh. Registrace se zavírá ve čtvrtek 30.3. ve 23:59.

Uvidíme se v kruhu.

S úctou,

Hanka

PS: Studio Sundara je skvěle dostupné jak z dálnice, tak z vlakového nádraží Ostrava Svinov.

*Čerpáno z knihy Novodobé ženské rituály od autorek Lilie Khousnoutdinové a Kateřiny Kramolišové

Vstupenky

Cena

Množství

Celkem

  • Vstupenka

    2 490,00 Kč

    2 490,00 Kč

    0

    0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page