top of page

Harmonizační víkend

Víkendový pobyt určený pro pokročilé. Jedná se o navazující víkend Transformačního víkendu. Účast na Transformačním víkendu není nutná, avšak je nutná účast alespoň na jednom celodenním semináři se mnou. Na seminářích se totiž věnuji základní práci s emocemi a uchopení životních témat. Na tuto práci nebude během Harmonizačního víkendu čas. Budeme ladit samy sebe na vyšší vibrace, budeme se věnovat zklidňujícím technikám, meditaci, zpěvu manter.

Využijeme sílu ženského kruhu a vzájemného propojení k vysílání společného i individuálního záměru každé účastnice. Také společně půjdeme načerpat energii do nitra Matky Země ve Zbrašovských aragonitových jeskyních. Budete mít rovněž prostor pro sebe, který můžete věnovat masážím, procházce v přírodě nebo společné meditaci. Záměrem tohoto pobytu je načerpání energie pro vás a zároveň práce se záměrem a znásobení naší společné síly.

Termíny:

Termín není vypsán

 

Cena víkendu: 4990 Kč za osobu (cena obsahuje kurzovné, vstup do jeskyní, a občerstvení v průběhu kurzu; ubytování a stravu mimo kurz si hradí každá účastnice sama).

 

Místo konání: lázně Teplice nad Bečvou a přilehlá příroda

bottom of page