top of page

Individuální konzultace

Na individuálních konzultacích se zabývám konkrétním tématem, se kterým klient přichází. Pracuji formou vědomého rozhovoru, kdy s klientem rozebíráme situace, s nimiž potřebuje poradit.

 

Jak sezení probíhá

Věnuji se především konkrétním situacím, které klient zažívá, kdy se mu dostává okamžitého náhledu a doporučení ke korekci dané situace. Analýzou minulosti se zabývám jen v nezbytně nutné míře. Praxe mě naučila, že přílišná pozornost zaměřená na traumata znemožňuje klientovi vystoupit z bludného kruhu.

 

S nepříjemnými situacemi tedy klienty učím pracovat, vedu je k samostatnosti a společně se posouváme v situaci, pokud si neví rady. Klienty vedu k návratu k sobě samým a jsem přesvědčena, že každý člověk má všechny odpovědi v sobě, jen se musí s touto schopností spojit. Právě rozpomenutí na vlastní schopnosti je role, kterou v interakci s klientem zastávám.

V tuto chvíli nové klienty nepříjmám.

Do srpna 2020 jsem totiž hlavně máma.

Schůzky trvají hodinu a půl až dvě hodiny dle situace, se kterou přicházíte. Počet schůzek je individuální, skutečně záleží na tom, s čím přicházíte.

 

Doporučený interval mezi schůzkami je 14 dní až jeden měsíc. Přeji si, abyste co nejdříve byli schopni jít životem samostatně, avšak někdo potřebuje více času, někdo je k samostatnosti připraven dříve.

 

S čím se na mě můžete obrátit

 • Cítíte dlouhodobé nenaplnění v životě a jste vyhořelí (ať už v práci či ve vztahu)

 • Ztratili jste pevnou půdu pod nohama (ztráta vztahu, zaměstnání nebo jiné životní jistoty)

 • Procházíte bolestným rozchodem, se kterým se vám nedaří smířit

 • Přejete si partnerství, ale vstupujete do nevhodných modelů a nevíte proč

 • Prožili jste životní trauma, které nosíte nezpracované stále v sobě (úmrtí blízké osoby, úmrtí dítěte, zneužívání, psychické či fyzické týrání)

 • Chcete se pustit do vlastního podnikání či jiné seberealizace, avšak paralyzuje vás strach

 • Přejete si v sobě projevit ženskost, ale nevíte jak

Koučka Hana Adamíková

 

Jak pracuji

Kromě rozhovoru a naslouchání klientovi rovněž používám energetická cvičení, zejména při práci s emocemi. Emoce se usazují v energetickém systému člověka (především se jedná o pocity bolesti, smutku, křivdy, viny).

 

Pomocí vizualizačních technik vedu ke kultivaci emocí vzteku, zlosti a jiných averzních stavů. Postupnou prací se klient ladí na vlnu zdravé sebedůvěry, klidu a laskavosti. Mým cílem při práci s klientem je schopnost klienta vyladit se na vlnu tvořivé energie a rozpouštět hrubost (ať už vůči sobě, tak i okolí).

Výsledkem výše zmíněného typu práce je trvalá úleva a zpracování tématu, se kterým klient přichází.

Najdete mě najdete v prvním patře centra CARPE DIEM, Jičínská 4, Praha 3 - Flora, kde se nachází mé koučovací prostory. Setkání  preferuji osobní z důvodu maximální účinnosti sezení.

 

Konzultace po Skype či telefonu poskytuji po předchozí domluvě.

 

Kolik schůzek a v jakém intervalu potřebuji?

 

Kde sezení se sezení koná?

Atmosféra koučovny
Koučovací místnost
Koučovací prostory Hany Adamíkové
Koučovací místnost
Koučovací místnost Hany Adamíkové
Koučovací místnost Hany Adamíkové
Reflexní terapie

Cena za hodinu konzultace je 3000 Kč

 

Reference

Dobrý večer Haničko,

chtěla jsem Vám moc poděkovat, že jsem s Vámi měla možnost se setkat otevřela jste mi oči, které jsem předtím měla úplně "slepé". Neměla jsem tušení proč jsem vůbec na Zemi (asi jen do počtu) i když to stále zcela nevím, vím že určitě z nějakého důvodu, který brzy zjistím. Abych pravdu řekla, před setkání s Vámi jsem se trochu cítila jako hadr na podlahu, nebo něco tomu podobného. Teď už vím, že jsem taky NĚKDO moc moc Vám děkuji a ráda se s Vámi zase setkám přeji hezký večer.

Monika

Díky Haničce jsem se poznala do hloubky. Zjistila jsem, co mě celý život blokuje a jak mám pracovat na svých přednostech, talentech a věcech, co mě baví.

Haničce vděčím za to, že si více věřím, znám svou hodnotu, vím, že mám právo vyjádřit svůj názor, když se mi něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasím. Vím, že se nemusím bát trestu, protože jsem dospělá a když přijímám sama sebe a mám se ráda, tak žádný člověk mě nemůže shodit.

Hanička mi ukázala, jak důležitá je i ženskost pro ženu. Cením si teď více své ženskosti a jemnosti. Byla jsem člověk, který tlačil a vše hnal kupředu. Teď jsem se konečně uvolnila a zjistila, že síla vychází z klidu, z toho klidu uvnitř nás. A že se méně vysílíme a dokážeme stejně.

Na koučinku s Haničkou jsem vždy velice ocenila její přístup a to, že umí naslouchat a dokáže poradit.

Jestli toužíte po tom se v životě posunout dál, tak naprosto doporučuji koučinkové sezení s Hankou.

Martina

Krásny deň, Hani,

musím Vám poďakovať. Od doby, keď som na Vás // nie náhodou// narazila sa všetko zmenilo. Našla som v sebe slobodu, pokoj a radosť. Vždy keď sa cítim ,,vyvedená z miery,, v myšliekach sa vrátim na to naše sedenie a cítim neskutočnú úľavu. Presne ako ste hovorila, všetky odpovede hľadám v sebe a ony sa tam naozaj skrývajú. Aj keď predtým som mala pocit, že tam nikde nie sú. Dni utekajú ako voda, ja už nemám čas stresovať, som sťastná a všetko okolo mňa je tak neskutočne pohodové. V práci mám najlepšie výsledky za celé obdobie, a partnerka si uvedomila, že ma nechce stratiť. Ja sa začínam venovať sama sebe a život si riadim presne tak, ako chcem a ako ma to baví. Ešte raz jedno veľké ďakujem !!!

 

Domi

 

Kolik schůzka stojí?

 

Koučinkové balíčky

Pokud se chcete v práci na sobě posunout, pravidelné intervaly a určitá doba spolupráce jsou základem úspěchu. Abyste měli motivaci na sobě konsistentně pracovat, připravila jsem pro vás koučinkové balíčky:

Balíček SMART

Obsah balíčku:

 • 3 sezení o délce 1,5 hodiny

 • Individuální péče zkušené koučky

 • Řešení situací krátkodobého charakteru

 • Ideální možnost, pokud potřebujete vyřešit situace týkající se např. změny zaměstnání, kdy se potřebujete rychle rozhodnout

 • Často je volen klienty, kteří si potřebují zvýšit sebevědomí

 • Vhodný rovněž pro základní řešení partnerských krizí (nevěra, žárlivost, nedůvěra na základě předchozích vztahových zkušeností)

Hodnota koučinku v tomto rozsahu je 13 500 Kč

Zvýhodněná cena balíčku je 

11 250 Kč

 

 

Balíček GOLD

Obsah balíčku:

 • 5 sezení o délce 1,5 hodiny

 • Individuální péče zkušené koučky

 • Řešení situací střednědobého charakteru

 • Tento balíček je vhodný pro rehabilitaci po bolestivém rozchodu

 • Oblíben klientkami, které v sobě chtějí probudit ženskost

 • Za pět sezení se naučíte dát svému životu konkrétní směr, můžete zpracovat strach z autorit, naučíte se postavit sami za sebe

Hodnota koučinku v tomto rozsahu je 22 500 Kč

Zvýhodněná cena balíčku je 

16 500 Kč

Balíček PREMIUM

Obsah balíčku:

 • 10 sezení o délce 1,5 hodiny

 • Individuální péče zkušené koučky

 • Řešení situací dlouhodobého charakteru

 • Díky konsistentní a kontinuální práci jsem schopna provést klienta zásadní životní změnou

 • 10 sezení umožní skutečně velký zvrat v životě klienta (narovnání vztahu s rodiči, rozpuštění traumatických situací, rozvoj podnikání, kariérní a vztahový posun, zvýšení kvality života klienta)

 • Chcete-li ve svém životě zažít skutečnou transformaci, pak je tento balíček určen právě Vám

 • Pokud si zakoupíte koučinkový balíček PREMIUM, získáváte 20% věrnostní slevu na všechny workshopy a semináře

Hodnota koučinku v tomto rozsahu je 45 000 Kč

Zvýhodněná cena balíčku je 

30 000 Kč

bottom of page