top of page

Krásny deň, Hani,

musím Vám poďakovať. Od doby, keď som na Vás // nie náhodou// narazila sa všetko zmenilo. Našla som v sebe slobodu, pokoj a radosť. Vždy keď sa cítim ,,vyvedená z miery,, v myšliekach sa vrátim na to naše sedenie a cítim neskutočnú úľavu. Presne ako ste hovorila, všetky odpovede hľadám v sebe a ony sa tam naozaj skrývajú. Aj keď predtým som mala pocit, že tam nikde nie sú. Dni utekajú ako voda, ja už nemám čas stresovať, som sťastná a všetko okolo mňa je tak neskutočne pohodové. V práci mám najlepšie výsledky za celé obdobie, a partnerka si uvedomila, že ma nechce stratiť. Ja sa začínam venovať sama sebe a život si riadim presne tak, ako chcem a ako ma to baví. Ešte raz jedno veľké ďakujem !!!

 

Domi

Dobrý večer Haničko,

chtěla jsem Vám moc poděkovat, že jsem s Vámi měla možnost se setkat otevřela jste mi oči, které jsem předtím měla úplně "slepé". Neměla jsem tušení proč jsem vůbec na Zemi (asi jen do počtu) i když to stále zcela nevím, vím že určitě z nějakého důvodu, který brzy zjistím. Abych pravdu řekla, před setkání s Vámi jsem se trochu cítila jako hadr na podlahu, nebo něco tomu podobného. Teď už vím, že jsem taky NĚKDO moc moc Vám děkuji a ráda se s Vámi zase setkám přeji hezký večer.

Monika

Milá Hanka,

 

chcela by som Ti poďakovať sa silu, stabilitu a krásu, ktorú okolo seba šíriš a vkladáš do sŕdc druhým ľuďom. Za Tvoj láskyplný a chápavý pohľad, vďaka ktorému sa každý cíti výnimočne. Vidíš človeka takého aký je, jeho jadro a bez posudzovania ho prijímaš. Preto som sa od prvej chvíle s Tebou cítila úplne uvoľnene a bezbepečne, nebála sa „obnažiť“, a tak začala vnímať a prijímať všetky zložky svojej osobnosti.

Hanka, ďakujem Ti za krásny tranformačný víkend, ktorý ma veľmi obohatil a posunul. Za odvahu a podporu, vďaka ktorej som sa dokázala postaviť vlastnému strachu a naučila sa s ním pracovať. Za to, že si mi ukázala a vytiahla na povrch dary vo mne driemajúce.

Si užasná múdra osobnosť a skvelý sprievodca s nesmiernou dávkou empatie a súcitu. Veľmi si Ťa vážim a zo srdca Ti želám len to najlepšie.

 

S  láskou,

 

Alenka

Jako účastnice několika skvělých Dámských dýchánků pod vedením Hany  Adamíkové (Wolf), jsem se v sobotu vydala na workshop Žijte sami sebe. Byl to můj první workshop, který jsem absolvovala a musím říct, že slovo workshop je vystihující, opravdu na sobě pracujete a je jen na Vás, kolik práce odvedete za pomoci průvodkyně Hanky.

Mé dojmy jsou hluboké, obohacující a inspirující. Vše dotvářela úžasná atmosféra, báječní lidé...prostě silný a nezapomenutelný zážitek.

Pokud někdo uvažujete nebo váháte, zda se přihlásit na jakýkoliv workshop (akci) pod vedením Hanky, nebojte se vybočit z řady a zažijte něco nového - jiného.

Děkuji, že jsem mohla být součástí!

 

Katka

Workshop Žijte sami sebe, který pořádala skvělá koučka a mentorka Hanka Adamíková, byl jedním z nejbáječnějších dní posledních týdnů :)


Velice transformační!


Všem ženám v mém okolí můžu tenhle workshop doporučit.
Můžu Vám zaručit, že se rozhodně posunete dál-vpřed, jak ve vztazích, tak i práci, a je dost možné, že potom konečně najdete svého vytouženého partnera :)

Martina

Dobrý den Hanko,

chci vám poděkovat za krásně a silně strávenou sobotu na interaktivním workshopu Žijte sami sebe. Je již pár dní PO a musím říct, že tělo se s tím stále pozitivně vypořádává.  Vy jste dokázala, že jsem se velmi otevřela vůči sama sobě a o to větší měla sobota grády.  Je nás tolik, co se potřebujeme vypovídat, najít TO, CO, KDO nás blokuje jít dal tou naší CESTOU.

Dámy...vřele doporučuji navštívit tento workshop pod vedením Hanky.

Krasný den a už se chystám na další akce s Hankou.

Eva

PS: Skvělá atmosféra, občerstvení, květiny...prostě vše!!!

Díky Haničce jsem se poznala do hloubky. Zjistila jsem, co mě celý život blokuje a jak mám pracovat na svých přednostech, talentech a věcech, co mě baví.

Haničce vděčím za to, že si více věřím, znám svou hodnotu, vím, že mám právo vyjádřit svůj názor, když se mi něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasím. Vím, že se nemusím bát trestu, protože jsem dospělá a když přijímám sama sebe a mám se ráda, tak žádný člověk mě nemůže shodit.

Hanička mi ukázala, jak důležitá je i ženskost pro ženu. Cením si teď více své ženskosti a jemnosti. Byla jsem člověk, který tlačil a vše hnal kupředu. Teď jsem se konečně uvolnila a zjistila, že síla vychází z klidu, z toho klidu uvnitř nás. A že se méně vysílíme a dokážeme stejně.

Na koučinku s Haničkou jsem vždy velice ocenila její přístup a to, že umí naslouchat a dokáže poradit.

Jestli toužíte po tom se v životě posunout dál, tak naprosto doporučuji koučinkové sezení s Hankou.

Martina

U Hany Adamíkové (Wolf) jsem absolvovala individuální konzultace a také dva večerní dámské dýchánky. Na základě těchto setkání, jsem se rozhodla navštívit workshop „Žijte sami sebe“, který mě jako předchozí setkání s Hankou opět nezklamal.

 

Hanka je mimořádně sympatická žena, která je empatická, dokáže vyslechnout a zároveň poradit a zanalyzovat situaci a jak s ní pracovat dál.  Workshop můžu jen doporučit, příjemně strávený den, kde člověk na sobě pracuje a učí se postavit situacím, do kterých se už nechce dostávat.

 

Bonusem už bylo příjemné prostředí a milé a zajímavé ženy, ale ty už asi Hanka přitahuje, protože i na dámských dýcháncích se sešly skvělé dámy. Moc děkuji Hance a všem zúčastněným za vytvoření úžasné atmosféry!

Kateřina

Milá Hani,

 

ráda bych Vám ze srdce chtěla poděkovat a vyjádřit upřímný obdiv k tomu, jakým způsobem jste nás po celý čas semináře Rozkvétání ženy provázela, jaký pocit bezpečí jste ve mně dokázala vzbudit a jakou nádhernou svoji část jsem díky Vám dokázala vidět, vnímat a chtít dál objevovat a rozvíjet. Děkuji Vám! Byly to velmi intenzivní a nádherné okamžiky, které mě nasytily láskou, úžasem, radostí, úctou, klidem a sílou. Děkuji za Vaše sdílení, inspiraci a podporu... jste opravdu kouzelná žena a díky, že učíte i nás ostatní to kouzlo v sobě objevovat a pouštět ven :-)  

 

Lucka

Workshop Žijte sami sebe, byl pro mne nejen velmi zajímavým zážitkem, ale také mi pomohl najít dveře k oproštění se od myšlenek, které mě velmi tížily a nejspíše by mě zatěžovaly po celý život. Zároveň jsem zde nalezla také nápravu některých svých vnitřních postojů a naopak i jisté pochopení sama sebe.

Následující dny po workshopu se okolo mne udály věci, které mi pomohly začít se na situaci dívat jinak a začít se s ní vypořádávat. Nemohla jsem uvěřit svým uším a očím. Co tak najednou?! :)

Celkově mě workshop pozitivně ovlivnil ve více oblastech mého života a přemýšlení a mohu říci, že jsem zde získala více, než jsem očekávala. 

V neposlední řadě musím ocenit také velmi příjemný prostor, atmosféru a ostatní zúčastněné dámy.

Každému bych tuto zkušenost přála zažít a v rámci své praxe, jako kouče pro změnu životního stylu, budu bez pochyb tuto Hančinu službu doporučovat i svým klientům.

Nechte si i Vy otevřít svá srdce a žijte spokojenější, klidnější životy.

Aneta Landová - koučka a výživová poradkyně www.bodyworkzone.cz

bottom of page