top of page

e-Book Cesta k naplněnému životu

Jedním z nejčastějších přání je žít naplněný život. Ať už si pod tímto pojmem představujete cokoli, jedná se hlavně o pocit radosti a celkové spokojenosti. Pochopitelně, že se tu a tam na obloze vyskytne nějaký ten mráček, ale celkový pocit ze života je právě NAPLNĚNÍ. Tento stav je pak TRVALÝ.

Připadá vám neuvěřitelné, že se takto dá žít? Myslíte si, že nejste schopni mít ze života radost? Nic vás netěší a nenakopne?

 

Přestaňte zoufat a pokračujte ve čtení

Byla dubnová noc 2012. Přesněji byl pátek 13.4. a já se vracela noční Prahou domů.  Těšila jsem se, až se  vrátí můj muž ze služební cesty. Jenže on se nevracel a nevracel. Půl hodiny po půlnoci jsem sebrala veškerou odvahu a zavolala na policii. Byla jsem celá vyděšená, protože jsem si myslela, že měl dopravní nehodu. Abych to zkrátila a zbytečně nedramatizovala. O půl čtvrté se vrátil domů. Přijel mi oznámit, že náš vztah po 7 letech končí a že ode mě dochází. Byl to pro mě obrovský šok, něco s čím jsem nepočítala. Můj dosavadní svět se zhroutil. V tu noc jsem se vydala na CESTU. Trvala celkem 6 let. Byla to cesta poznání, občas pěkně bolestivá a náročná. Musela jsem se naučit přijmout bolest, zpracovat ji a hlavně odpustit. Také bylo důležité být samostatná, spolehnout se na sebe a přestat za své neúspěchy obviňovat druhé. Lekce pokory a skromnosti pak byla poslední metou. A pak se stalo to, k čemu jsem celých šest let šla.

 

 

 

 

 

 

Bylo dubnové dopoledne 2018. Přesněji sobota 14.4. 11:30. Stála jsem před obřadní síní Hranického zámku. Na sobě jsem měla sněhobílé šaty, držela se svého otce a poslouchala tóny sklady Nebeští kavalérové. Po tvářích mi stékaly slzy a v bříšku jsem cítila pohyby miminka. Zbývalo jen pár sekund, než jsme dostali pokyn, abychom s  tátou začali kráčet uličkou k muži, pro kterého hořelo (a hoří) mé srdce.  Ten den, přesně po šesti letech, se z nejhoršího dne v životě, stal ten nejkrásnější. Splnilo se to, co jsem si přála ze všeho nejvíc: začala jsem ŽÍT NAPLNĚNÝ ŽIVOT. Po boku muže s velkým srdcem, které tluče pro náš vztah a naše dítě. Když se ohlédnu zpět, už jsem ani nevěřila, že by se takové štěstí mohlo stát. Na druhou stranu, nebylo to zadarmo. Dřela jsem na sobě opravdu hodně.I když jsem se mockrát chtěla vzdát, nakonec jsem sebrala síly a pokračovala. Odměnou je můj Pavel a náš syn Antonín Štěpán, který se narodil 29.8.2018.

 

 

 

 

Možná se právě v tuto chvíli nacházíte v situaci, kdy se vám zhroutil svět. Nebo stojíte na mrtvém bodě, máte pocit, že jste zkusili všechno a žádná změna nepřichází. Ať už je vaše situace jakákoli, něco vás přivedlo na tyto stránky a právě čtete tyto řádky. Možná hledáte pomoc, možná se chcete inspirovat, nebo jste jen zvědaví. Ať už čtete z jakéhokoli důvodu, pomalu přicházíte k jádru celého textu.

 

Jak jsem již psala, má cesta trvala šest let. Někomu se to může zdát dlouho, někomu zase naopak příliš krátko. Já říkám, že je to tak dlouho, jak to mělo být. A právě teď přicházíme v celé podstatě.

 

Přeji si vám předat to, co jsem se na CESTĚ K NAPLNĚNÉMU ŽIVOTU naučila.

 

Přeji si vás inspirovat, povzbudit a je-li potřeba, tak i pozvednout.

 

Koncept jsem nosila v hlavě dlouho, avšak až teď přišel ten pravý čas vše sdílet. Nemám patent na pravdu, ani nechci říct, že vše, co se dočtete, zaručeně funguje. Velkou roli totiž hraje lidský faktor: to, co slouží jednomu, nemusí sloužit druhému. Vše, co se dočtete, však vedlo k tomu, že ač po velkém životním karambolu, žiji spokojený a naplněný život. To jediné vám mohu nabídnout jako důkaz, že práce na sobě má smysl a že vše, o čem píšu a učím druhé, není jen výmysl.

 

Jaká je tedy cesta k naplněnému životu?

Co všechno se v eBooku dozvíte? Proč byste si jej měli přečíst?

 

 

Tady je obsah:

 

1. kapitola: Naučte se zpracovat bolest, aby vás již neparalyzovala

Ať už je na počátku vaší cesty jakýkoli karambol nebo životní rána, je třeba naučit se zpracovat bolest. Pokud jste se rozhodli na sobě pracovat, aniž byste pociťovali životní ránu, je to jedině dobře. I pro vás je však důležité umět s tématem bolesti pracovat. Uvidíte, že se bude hodit. Nikdy nevíte, jaká bolest se vám může prací na sobě odkrýt. Také nikdy nevíte, kdy budete potřebovat být oporou vašim blízkým, kteří mohou prožívat bolestnou situaci. 

 

2. kapitola: Osvoboďte se od nezdravých pout

 

Mnoho lidí se cítí nesvobodně. Nechají se zavřít do klecí, ve kterých jim není dobře, dusí se. Pomalu, ale jistě, se vytrácí jejich radost ze života a každodenní bytí je otázkou přežití, nikoli prožití. Je to váš případ? Nacházíte se v situaci, vztahu, práci, ze které nemůžete ven? Ve druhé kapitole se tedy naučíte, jak se osvobodit z nezdravých pout. Seberete odvahu k tomu, abyste skočili. Ale pozor! Není umění skočit a všechno kolem sebe zničit. Naučím vás, jak udělat razantní krok ve vašem životě, avšak  zůstat ohleduplní vůči ostatním. Hněvu a nenávisti bylo už dost. I opustit se dá se ctí, úctou a láskou.

 

3. kapitola: Roztáhněte křídla a začnete létat

 

 

 

 

 

 

 

 

Abyste mohli létat, stačí se jen rozhlédnout v kleci, ve které se nacházíte. Skutečně je zavřená? Nebo jsou dvířka otevřená, jen vy jste to nikdy neviděli? Možná se bojíte vylétnout, možná dvířka ani vidět nechcete. Avšak když se jednou rozlétnete, ucítíte sílu svobody, po které jste tak dlouho prahli. Ve třetí kapitole se tedy naučíte, jak roztáhnout křídla a začít létat. Také se dozvíte, jaké případné pasti na vás čekají a proč je dobré nenechat se strhnout vlnou euforie.

4. kapitola: Dobře se uzemněte

 

K tomu, abyste ve světě plném nástrah přežili, je potřeba ostražitost. A abyste byli ostražití, potřebujete se dobře uzemnit. Pokud vám uzemnění přijde nudné a zbytečné, měli byste čtvrtou kapitolu přečíst dvakrát. V této části eBooku s vámi projdu konkrétní techniky a vysvětlím vám, proč jsou důležité pro všední život. Bez správného uzemnění vám totiž svoboda moc dlouho nevydrží. Váš život totiž není vybudovaný na pevném základu, ale na euforickém nadšení, které je sice opojné, ale také pomíjivé.

5. kapitola: Otevřete se láskyplným vztahům

 

Když už budete svobodní a dobře uzemnění, přicházíme k tomu pravému naplnění. Tím není nic jiného, než láskyplné a kvalitní vztahy. A to nejen partnerské, rodinné, přátelské, ale také obchodní. Ano, i to jsou vztahy, které se dají vytvořit na láskyplném základě. Jak se k harmonickým a láskyplným vztahům na všech úrovních dopracovat, se dozvíte v páté kapitole.

Zaujal vás eBook? Chcete si jej přečíst? Stačí kliknout na tlačítko a eBook vám pošleme

Kolik eBook stojí?

Tento eBook je ZDARMA.

 

Když chce člověk něco dostat, potřebuje také dát. Dostala jsem hodně a proto si teď přeji dát. Přijmete tedy od mě tento dar. Najdete v něm to, co jsem se naučila. 

 

Přeji vám mnoho úspěchů a trpělivosti na vaší CESTĚ K NAPLNĚNÉMU ŽIVOTU.

 

S úctou,

 

Hanka Adamíková 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20120526_115950.jpg
f_dscf1417-edit.jpg
IMG_20180415_173233_423.jpg

Měsíc po krachu manželství. Toto období bylo jedno z nebolestivějších v životě. I přes velké zranění jsem v sobě měla chuť žít a tuto životní událost překonat.

Pomáhalo mi obklopit se rodinou a přáteli. Tato fotka je z výletu do Dubrovníku, kam jsme jely s mámou. 

shutterstock_115098268.jpg
IMG_1357.JPG

Hana Adamíková, MBA

Koučka, lektorka a životní průvodkyně

 

Dlouhodobě se věnuje práci se ženami a ženskými příběhy. Pracuje jak formou individuálních konzultací, tak seminářů a jiných skupinových akcí. Pět let studovala a pracovala v zahraničí, věnovala se práci s dětmi a dospívajícími. Má za sebou kariéru v médiích a marketingu u mezinárodních firem. Od roku 2012 se plně věnuje koučinku a osobnímu rozvoji.  K jejím ústředním tématům patří zdravá sebedůvěra žen a dívek, návrat k ženskosti a ženskému principu a práce s emocemi v náročných životních situacích. Přednáší, pořádá workshopy a léčivé pobyty. Píše blog a e-Booky. Ráda vaří, tančí a zpívá. Je šťastně vdaná a s manželem Pavlem jsou rodiči syna Antonína Štěpána.

bottom of page