top of page

Individuální konzultace

Děkuji za projevenou důvěru a ráda se s vámi potkám. Stačí si vybrat termín, který vám vyhovuje a spojíme se formou nezávazného

30 minutového poznávacího hovoru ZDARMA.
Během rozhovoru se seznámíme, přiblížíte mi svou situaci a následně vám nabídnu řešení přímo na míru vašim potřebám
Seznamovací hovor si můžete zarezervovat zde:

https://calendly.com/hanaadamikova/uvodni-konzultace

Kompletní ceník a možnosti spolupráce najdete níže.
 

Ceník individuálních konzultací

5 000 Kč / 90 minut - jednorázové setkání (nejste má dlouhodobá klientka a v minulosti jsme spolu nepracovaly).

4 500 Kč / 90 minut - jednorázové setkání pro dlouhodobé klientky a absolventky mých kurzů a workshopů.

11 999 Kč / 3 x 90 minut - program Stojím ve své síle - vhodný pokud procházíte rozchodem či rozvodem, máte nízké sebevědomí, řešíte nevěru, tíží vás toxické emoce, chcete se umět postavit sama za sebe.

19 999 Kč / 5 x 90 minut - program Otevřete se naplněnému vztahu - ideální řešení pokud se vám nedaří ve vztazích, přichází vám do života nevhodní partneři, opakují se vám stejné nefunkční vztahové modely, potřebujete zpracovat nevyřešený bolestný rozchod.

39 999 Kč / 10 x 90 minut - Transformace vašeho života - dlouhodobý program s garantovanými termíny. Jedná se o hlubokou systematickou práci, v níž řešíme téma dle vaší potřeby. Skvělé výsledky má tento program v budování vašeho vlastního byznysu. Program je rovněž vhodný pro klientky připravené na hlubokou životní změnu.

Reference

Dobrý večer Haničko,

chtěla jsem Vám moc poděkovat, že jsem s Vámi měla možnost se setkat otevřela jste mi oči, které jsem předtím měla úplně "slepé". Neměla jsem tušení proč jsem vůbec na Zemi (asi jen do počtu) i když to stále zcela nevím, vím že určitě z nějakého důvodu, který brzy zjistím. Abych pravdu řekla, před setkání s Vámi jsem se trochu cítila jako hadr na podlahu, nebo něco tomu podobného. Teď už vím, že jsem taky NĚKDO moc moc Vám děkuji a ráda se s Vámi zase setkám přeji hezký večer.

Monika

 

 

Díky Haničce jsem se poznala do hloubky. Zjistila jsem, co mě celý život blokuje a jak mám pracovat na svých přednostech, talentech a věcech, co mě baví.

Haničce vděčím za to, že si více věřím, znám svou hodnotu, vím, že mám právo vyjádřit svůj názor, když se mi něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasím. Vím, že se nemusím bát trestu, protože jsem dospělá a když přijímám sama sebe a mám se ráda, tak žádný člověk mě nemůže shodit.

Hanička mi ukázala, jak důležitá je i ženskost pro ženu. Cením si teď více své ženskosti a jemnosti. Byla jsem člověk, který tlačil a vše hnal kupředu. Teď jsem se konečně uvolnila a zjistila, že síla vychází z klidu, z toho klidu uvnitř nás. A že se méně vysílíme a dokážeme stejně.

Na koučinku s Haničkou jsem vždy velice ocenila její přístup a to, že umí naslouchat a dokáže vést jak byznysově, tak lidsky.

Jestli toužíte po tom se v životě posunout dál, tak naprosto doporučuji koučinkové sezení s Hankou.

Bc. Martina Kulichová, certifikovaná koučka a autorka projektu Emoční tuk 

 

 

Krásny deň, Hani,

musím Vám poďakovať. Od doby, keď som na Vás // nie náhodou// narazila sa všetko zmenilo. Našla som v sebe slobodu, pokoj a radosť. Vždy keď sa cítim ,,vyvedená z miery,, v myšliekach sa vrátim na to naše sedenie a cítim neskutočnú úľavu. Presne ako ste hovorili, všetky odpovede hľadám v sebe a ony sa tam naozaj skrývajú. Aj keď predtým som mala pocit, že tam nikde nie sú. Dni utekajú ako voda, ja už nemám čas stresovať, som sťastná a všetko okolo mňa je tak neskutočne pohodové. V práci mám najlepšie výsledky za celé obdobie, a partnerka si uvedomila, že ma nechce stratiť. Ja sa začínam venovať sama sebe a život si riadim presne tak, ako chcem a ako ma to baví. Ešte raz jedno veľké ďakujem !!!

 

Domi

Jak konzultace probíhá

Věnujeme se především konkrétním situacím, které zažíváte. Dostává se vám okamžitého náhledu a vyžádaného doporučení ke korekci dané situace. Analýzou minulosti se zabývám jen v nezbytně nutné míře. Konzultace probíhají online z pohodlí vašeho domova ať už se nacházíte kdekoli na světě. Spojíme ve smluvený čas skrze videohovor či telefonický hovor (volám já vám).

Jak pracuji

 

Kromě rozhovoru, naslouchání a systematické práce s myslí používám energetická cvičení, zejména při práci s potlačenými emocemi. Emoce se usazují v energetickém systému člověka (především se jedná o pocity bolesti, smutku, křivdy, viny, vzteku, strachu).

 

Pomocí vizualizačních technik vedu ke kultivaci potlačených emocí, propojením se sebou a svým vlastním potenciálem. Odhalujeme a rozpouštíme limitující myšlenková přesvědčení. Postupnou prací se ladíte na vlnu zdravé sebedůvěry, klidu a vyrovnanosti. Mým záměrem je naučit vás  se samostatně vyladit se na vlnu tvořivé energie.

Pracujeme systematicky, konzistentně a kontinuálně na předem stanoveném tématu.

Výsledkem výše zmíněného typu práce je trvalá úleva a zpracování tématu a následné naladění se na harmonii a životní naplnění.

bottom of page