top of page

Semináře a workshopy

Práce se skupinou je mi velmi blízká. Věřím, že ve skupině se energie násobí, proto této práci přikládám velký význam. Navíc mě nesmírně baví jedinečná interakce, která ve skupinách vznikne. Každá skupina je jiná a mým cílem je přizpůsobit svou práci potřebám konkrétní skupiny. Velmi dbám na formu a strukturu, avšak reaguji na témata a otázky, které se aktuálně vyskytují.

Se skupinami pracuji formou večerních a celodenních interaktivních workshopů. Během workshopů se zajímám o váš individuální příběh a co vás na workshop přivedlo. Jednotlivé příběhy pak sestavuji do konkrétního programu workshopu. Odejdete tedy s jasným řešením vašeho případu a navíc se můžete obohatit zkušenostmi ostatních účastnic.

Workshopy se odehrávají v komorním počtu, aby bylo dosaženo individuálního přístupu v každé skupině. Pro Dámské dýchánky o kráse je maximální počet účastnic 10, pro ostatní semináře je maximální počet 14. Na akcích nechybí občerství, květiny, pohodová a milá atmosféra a krásné vůně. Na všech akcích si můžete zakoupit harmonizované náramky z exkluzivní řady for Hana by Monique.

Večerní akce

Dámské dýchánky o kráse

Tématická setkávání nejen na téma krásy, ale ženskosti obecně. Dýchánky jsou koncipovány nejen jako semináře, ale také jako místo, kde se ženy mohou setkávat, propojovat se společně a sdílet své příběhy. Je to místo klidu, které ženám dovolí se zastavit a nechat se hýčkat v příjemném prostoru. Na každém Dýchánku vás čeká milý host, který vás v daném tématu obohatí. Těšit se můžete rovněž na kosmetické dárky a slevové poukazy vybraných partnerů. Přihlásit se můžete zde.

Ukončete samotu a otevřete se novému vztahu

Večerní workshop určený ženám, kterým se dlouhodobě nedaří nalézt partnerství. Společně zanalyzujeme vaši situaci a podíváme se na možné příčiny chybějícího nebo nevyhovujícího partnerství. V chráněném prostředí se budete moct svěřit s vaším příběhem a sdílet své zkušenosti s ostatními ženami. Odneste přesný náhled na vaši situaci s konkrétními doporučeními. Pomohu vám navýšit vaše sebevědomí a naučíte se celou řadu praktických technik, jak se otevřít partnerství.

Přihlásit se můžete zde.

Večerní akce se konají v krásných prostorech Ženy s.r.o. na Karlínkém náměstí v Praze 8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Celodenní workshopy

Umění zdravé sebedůvěry

Celodenní interaktivní workshop, který vás naučí prožívat život radostně a harmonicky. Během workshopu budeme pracovat se situacemi, které vám brání ve vašem dobrém pocitu. Také se naučíte zacházet s vnitřním kritikem a místo bičování sebe samých si osvojíte techniky, jak se podpořit a dostat ze sebe to nejlepší. V praktickém cvičení se naučíte docenit sami sebe. Rovněž se budeme podrobně věnovat tématu osobních hranic a jak si své hranice ustát.

Přihlásit se můžete zde.

Žijte sami sebe

 

Celodenní interaktivní workshop, který vás naučí postavit se sami za sebe, žít tak, jak si přejete v souladu sami se sebou a následně vytvářet spokojené a harmonické vztahy. Naučíte se pojmenovat emoce, které v sobě dusíte a osvojíte si praktické techniky, jak se nenechat pohltit vlastními emocemi. Ukážu vám, jak pracovat se strachem a postupně jej rozpouštět, aby vás nepohlcoval.

Přihlásit se můžete zde.

Celodenní workshopy se konají v Prostoru 8 v Praze 2 - Vinohrady.

Kompletní seznam akcí najdete zde.

bottom of page