top of page

e-Booky

13 tajemství ženy bohyně

Bohyně - symbol ženství a ženskosti. Je to žena, která kvete, září a v jejíž přítomnosti se lidé cítí dobře. Zároveň je ukotvená, zná samu sebe a ví, co jí svědčí a co ne.  

Dovolte mi  inspirovat vás tímto krátkým e-Bookem. Z celého srdce si přeji, abyste staly ženami bohyněmi - šťastnými, radostnými, rozkvétajícími a naplněnými. 

V e-Booku budu sdílet kus své životní cesty, naučím vás srovnat si priority a také se dozvíte jak v sobě probudit kouzlo ženského vyzařování.

13 tajemství jsem psala s láskou a pro vás. Ať tedy slouží.

13 tajemství vám zašleme ZDARMA

Cesta k naplněnému životu

Naplněný život je snem mnoha lidí. Jenže jak se k němu dostat? Není to snadné, ale ani nereálné. Důležitá je vůle a vytrvalost. Proto, aby život byl naplněný, je třeba nejdřív zpracovat staré křivdy a bolesti. Pak je nutné neztratit pevnou půdu pod nohama, když se všechno hroutí. Další nezbytnou dovedností je zakořenění a dobré uzemnění. Pak se teprve můžete otevřít svobodě, naplnění a šťastnému vztahu. Váš život totiž bude stát na pevných základech. V tomto e-Booku nejen situace, které budete muset vyřešit, ale i příklady a praktické techniky, které používám během práce s klienty.

Inspirativní e-Book je dárek pro vás ZDARMA.

Jak překonat rozchod

Zažila jsem těžký rozchod. Přišel z ničeho nic a já nevěděla, co dělat. Tu noc jsem strávila tím, že jsem hledala informace, jak celou situací projít a jak jí ustát. Bohužel jsem nic kloudného nenašla. Dala bych tehdy cokoli za dobrou radu, vysvětlení toho, co se stalo a vizi k lepším zítřkům. Nic takového však k mání nebylo. Pokud podobnou situaci řešíte, nebojte, nejste v tom sami. Vzala jsem svůj jak svůj příběh, tak zkušenosti klientů a rozhodla se pro vás napsat návod, jak celou situaci zvládnout

E-Book se připravuje.

bottom of page