top of page

Pobyty

V dnešní uspěchané době je těžké si najít čas pro sebe a vypnout. Avšak spojení se sebou, odpočinek a čas ticha a klidu je klíčový k načerpání tolik potřebné energie. Právě proto organizuji léčivé víkendové pobyty, které se konají v lázních Teplice nad Bečvou v těsné blízkosti Hranic na MoravěNa výběr máte ze dvou pobytů: dynamický Transformační víkend určený začátečníkům a relaxačně-meditační Harmonizační víkend pro pokročilé. Všechny podrobné informace najdete u popisů jednotlivých pobytů v seznamu akcí.

 

 

 

Hana Adamíková - léčivé pobyty v lázních Teplice nad Bečvou

Kde se pobyty konají?

 

Oba pobyty probíhají v lázeňském domě Moravan v Teplicích nad Bečvou. Toto místo jsem zvolila proto, že poskytuje skvělé zázemí nejen pro teoretické části seminářů, ale také pro tanec, meditace a relaxační techniky. Rovněž zde naleznete wellness a bazén, který můžete využít v čase osobního volna. Teplice jsou obklopeny krásnou přírodou, do které společně zavítáme během obou pobytů.

Lázeňský dům Moravan - místo konání Transformačního a Harmonizačního víkendu

Proč právě Hranicko?

 

Hranice jsou skvěle dopravně dostupné a také skrývají poklad v podobě Hranické propasti (nejhlubší zatopená propast na světě) a Zbrašovských aragonitových jeskyní. Je to malebný kraj, kterým lidé spíše projíždějí, než aby se zde zastavili. V této oblasti jsem vyrostla a tak si přeji vám tento klenot v Moravské bráně ukázat. Uvidíte, že budete Hranicemi a Teplicemi okouzleni, stejně jako všichni, které jsem do Hranic vzala. Těším se na naše společné plynutí.

bottom of page